Używamy plików „cookies” w celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną. Pliki „cookies” pozwalają nam na tworzenie statystyk zbiorczych dotyczących ruchu na witrynie, użytkowników i ich zachowań, natomiast nie pozwalają na identyfikację użytkowników.

Akceptuję pliki „cookies”

Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików „cookies”

Mitsubishi Motors

Satall
Autoryzowany Dealer Mitsubishi Motors
Zapraszamy do naszych 2 salonów sprzedaży i 2 serwisów w Łodzi:

 

Łódź - Bałuty
ul. Liściasta 104

Łódź - Górna
ul. Kolumny 3 (Rzgowska/Kolumny)

SALON SPRZEDAŻY:
tel.(42)616 24 44

e-mail: sprzedaz@satall.pl

Dyrektor Handlowy
Michał Czemielipski tel. 660 288 266
e-mail:   Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScr

Kierownik Salonu

Radosław Wodzyński  tel. 602 877 766
e-mail:
r.wodzynski@satall.pl

Reprezentant Handlowy

Bogusz Bednarek  tel. 786 126 111
e-mail:
b.bednarek@satall.pl

Reprezentant Handlowy

Jakub Sadalski  tel. 664 912 602
e-mail:
j.sadalski@satall.pl

Asystent Działu Handlowego
Bartosz Pasikowski tel. 533 998 369
e-mail:
b.pasikowski@satall.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczy

Ubezpieczenia Komunikacyjne
Magda Lewandowska
 tel.(42)616 24 47

e-mail: m.lewandowska@satall.plsprzedaz@satall.pl

Godziny pracy:
Salon

pon. -pt  9.00 - 18.00
sobota   9.00 - 14.00

SERWIS:
tel.(42)616 24 41; (42)616 24 42
e-mail:
serwis@satall.pl

Kierownik Serwisu:

Grzegorz Markowski tel.(42)646 24 15; 795 093 111        e-mail:g.markowski@satall.pl

Doradca Serwisowy:
Aleksandra Wajszczykowska tel.(42)616 24 42; 
e-mail: a.wajszczykowska@satall.pl

Doradca Serwisowy:
Michał Stępień tel.(42)616 24 42; 570 740 111
e-mail: serwis@satall.pl

Doradca Serwisowy:
Radosław Wierzbowski tel.(42)616 24 42 
e-mail: serwis@satall.pl

Godziny pracy:
Serwis
pon. - pt 8.30 - 17.00
sobota   9.00 - 13.00

DZIAŁ CZĘŚCI ZAMIENNYCH:
tel.(42)616 24 55
e-mail: czesci@satall.pl

Doradca ds. Części Zamiennych:
Witali Dubrowin tel.(42)616 24 55; 662 199 855
e-mail:
czesci@satall.pl

DZIAŁ BLACHARSKO - LAKIERNICZY:
tel.(42)616 24 48
e-mail: powypadkowe@satall.pl

Kierownik Działu Blacharskiego:
Piotr Armacki tel.(42)616 24 48;
791 476 333
e-mail:
powypadkowe@satall.pl

Kierownik Działu Lakierniczego:
Marek Janczyk tel.(42)616 24 48; 604 412 253
e-mail:
powypadkowe@satall.pl

Godziny pracy:
Serwis Powypadkowy
pon. - pt 8.30 - 17.00

 

SALON SPRZEDAŻY:
tel.(42)640 96 12
e-mail: sprzedaz@satall.pl

Dyrektor Handlowy
Michał Czemielipski tel. 660 288 266

email: m.czemielipski@satall.pl

Kierownik Salonu
Marcin Kuna tel. 660 990 790
e-mail:
m.kuna@satall.pl

Reprezentant Handlowy
Paweł Kowalczyk tel. 660 202 204
e-mail:
p.kowalczyk@satall.pl

Reprezentant Handlowy
Rafał Ulężałka tel. 600 133 044
e-mail:
r.ulezalka@satall.pl

 

Godziny pracy:
Salon

pon. -pt  9.00 - 18.00
sobota   9.00 - 14.00
 
 

 
 

 

SERWIS:
tel.(42)646 24 15
e-mail:
serwis.kolumny@satall.pl

Kierownik Serwisu:

Paweł Smołuch tel.(42)646 24 15; 604 297 615        e-mail:p.smoluch@satall.pl

Doradca Serwisowy:
Damian Mikulski tel. (42)646 24 15; 608 662 292
e-mail: serwis.kolumny@satall.pl

 

Godziny pracy:
Serwis
pon. - pt 9.00 - 17.00

 

 


 

 

 

 

 
Mapa serwisu
Polityka prywatności

Copyright © MMC 2012. Wszelkie prawa zastrzeżone

Created by OS3 multimedia