Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

Satall - Kolumny
Kolumny 3, 93-610 Łódź
Kontakt mailowy
sprzedaz@satall.pl
Kontakt telefoniczny
Salon (42) 640 96 12
Serwis (42) 646 24 15
Satall - Liściasta
Liściasta 104, 91-357 Łódź
Kontakt mailowy
sprzedaz@satall.pl
Kontakt telefoniczny
tel (42)616 24 44

Kolumny 3

 

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:30 - 17:00
sb.: nieczynne

 

 

Salon


Salon Sprzedaży
42 640 96 12
sprzedaz@satall.pl

 

Dyrektor Handlowy - Michał Czemielipski
660 288 266
m.czemielipski@satall.pl

 

Kierownik Salonu - Marcin Kuna
660 990 790
m.kuna@satall.pl

 

Reprezentant Handlowy - Paweł Kowalczyk
660 202 204
p.kowalczyk@satall.pl

 

Reprezentant Handlowy - Rafał Ulężałka
600 133 044
r.ulezalka@satall.pl

 

Specjalista ds. Ubezpieczeń  - Zuzanna Bednarek
795 078 888
z.bednarek@satall.pl

 

 

Serwis

(42) 6462415

Kierownik Serwisu - Paweł Smołuch
604-297-615
p.smoluch@satall.pl

 

Doradca Serwisowy - Damian Mikulski
608-662-292
d.mikulski@satall.pl 

Liściasta 104

 

Godziny otwarcia


Salon
pn. - pt.: 9:00 - 18:00
sb.: 9:00 - 14:00

Serwis
pn. - pt.: 8:30 - 17:00
sb.: 9:00 - 14:00

 

 

Salon

 

Salon Sprzedaży
42 616 24 44
sprzedaz@satall.pl

 

Dyrektor Handlowy - Michał Czemielipski
660 288 266
m.czemielipski@satall.pl

 

Kierownik Salonu - Radosław Wodzyński
602 877 766
r.wodzynski@satall.pl

  

Reprezentant Handlowy - Piotr Jaszczak
786 126 111
p.jaszczak@satall.pl

 

Reprezentant Handlowy - Jakub Sadalski
664 912 603
j.sadalski@satall.pl

 

Asystent Działu Handlowego  - Łukasz Cieślak
533 998 369
l.cieslak@satall.pl

 

Dział Marketingu i Sprzedaży - Joanna Gondek
 514 960 383
j.gondek@satall.pl

 

Specjalista ds. Ubezpieczeń  - Magdalena Lewandowska
604 411 478
m.lewandowska@satall.pl

 

 

Serwis

(42) 616 24 41, (42) 616 24 42
serwis@satall.pl 


Kierownik Serwisu i Działu Części Zamiennych - Grzegorz Markowski
795 093 111
g.markowski@satall.pl

 

Doradca Serwisowy - Radosław Wierzbowski
575 393 666
r.wierzbowski@satall.pl

 

Doradca Serwisowy - Rafał Lewański
570 740 111
serwis@satall.pl

 

Specjalista ds. Gwarancji - Justyna Warsicka

(42) 616 24 42

serwis@satall.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów -  Witali Dubrowin
662 199 855
czesci@satall.pl

 

Specjalista ds. Sprzedaży Części Zamiennych i Akcesoriów - Robert Baran

(42) 616 24 55

czesci@satall.pl

 

 

 

Serwis blacharsko - lakierniczy

 

tel.(42)616 24 48
powypadkowe@satall.pl 

 

Kierownik Serwisu Blacharskiego - Lakierniczego - Piotr Armacki
791 476 333
powypadkowe@satall.pl

 

Specjalista ds. Likwidacji Szkód - Aleksandra Wajszczykowska
604 412 253
powypadkowe@satall.pl